Opole

Oddział Opole
ul. Firmowa 8
46-020 Opole

Hurtownia stali – Opole

NYSTAL S.A. to hurtownia stali, która specjalizuje się w sprzedaży elementów konstrukcyjnych dla wielu sektorów przemysłu. Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku, co pozwoliło nam nawiązać stałą współpracę z najlepszymi producentami na rynku krajowym. Dzięki wielu kontaktom jesteśmy w stanie dostarczać wyroby hutnicze do wymagających klientów, którzy wykorzystują stal w budownictwie, przemyśle i produkcji. Nasza hurtownia stali działa m.in. na terenie miasta Opole, gdzie znajduje się również firmowy magazyn z całym asortymentem. Współpracujemy także z klientami z innych miast Polski, dostarczając wyroby hutnicze do Gdyni oraz w inne rejony kraju.

Najwyższej jakości stal dla budownictwa i przemysłu

Na nasz asortyment składają się wysokiej jakości wyroby ze stali, które wyróżniają się parametrami technicznymi zgodnymi z aktualnymi wymaganiami rynku. W ofercie hurtowni znajduje się stal od najlepszych producentów i dostawców w kraju. W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie realizować zamówienia na elementy wypalane oraz docinanie blach na kręgu, a na specjalne życzenie sprowadzimy wyroby hutnicze zgodne z indywidualnymi wymaganiami klientów.

W sprzedaży mamy stal oraz jej wyroby takie jak:

  • blachy,
  • pręty,
  • rury,
  • zbrojenia,
  • elementy konstrukcyjne,
  • inne wyroby hutnicze.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą. Nasza hurtownia stali regularnie uzupełnia asortyment o nowe produkty, aby zapewnić klientom dostęp do niezbędnych wyrobów hutniczych i konstrukcji stalowych.