Tarnowskie Góry

Oddział Tarnowskie Góry
ul. Zagórska 161
42-600 Tarnowskie Góry

Hurtownia stali – Tarnowskie Góry

NYSTAL S.A. to hurtownia stali, która nieprzerwanie od 1995 roku dostarcza klientom najwyższej jakości stal dla branży przemysłowej, budowlanej i konstrukcyjnej. Działalność firmy opiera się na współpracy z najlepszymi dostawcami, którzy na bieżąco uzupełniają nasz asortyment o kolejne wyroby hutnicze. Dysponujemy wysoce wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam opracować stal, dopasowując jej parametry do konkretnych potrzeb klientów. Wyroby hutnicze dystrybuujemy z magazynu, który znajduje się na terenie miasta Tarnowskie Góry, dostarczając stal także do klientów z innych miast.

Najwyższej jakości wyroby hutnicze

Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości wyrobów hutniczych i elementów konstrukcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Wyróżnia nas szeroki asortyment, na który składają się wyroby hutnicze od sprawdzonych dostawców. W ofercie znajdują się także:

  • blachy,
  • kształtowniki zimnogięte i gorącowalcowane,
  • pręty i siatki,
  • rury,
  • zbrojenia stalowe,
  • elementy konstrukcyjne.

Wszystkie oferowane wyroby hutnicze spełniają restrykcyjne normy jakościowe, a bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam zaproponować konkurencyjne na ceny. Prowadzimy ponadto hurtownię stali w Kielcach, gdzie znajduje się również magazyn. Obsługujemy zarówno niewielkich przedsiębiorców, jak i duże firmy budowlane oraz przemysłowe. Zapraszamy do zapoznania z naszą szczegółową ofertą.