Poznań

Oddział Poznań
ul. Rolna 19
62-081 Przeźmierowo

Hurtownia stali – Poznań

Nasza hurtownia stali specjalizuje się w dystrybucji konstrukcji stalowych dla małych przedsiębiorstw budowlanych oraz dużych firm z branży przemysłowej i produkcyjnej. Dysponujemy własnymi składami magazynowymi, gdzie przechowujemy wyroby hutnicze gotowe do dalszej sprzedaży. Na nasz asortyment składa się stal i jej prefabrykaty, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Dzięki temu oferowane wyroby hutnicze znajdują szeroki zakres zastosowania w wielu branżach. Oddział znajdujący się na terenie miasta Poznań to zarówno hurtownia stali, jak i obszerny magazyn, co ułatwia transport dóbr do klientów z okolicznych miejscowości.

Stal dostosowana do potrzeb odbiorców

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom wyrobów, które są dopasowane do ich konkretnych potrzeb. Bezpośrednio współpracujemy z serwisami, dzięki czemu możemy zaoferować usługę docinania blach z kręgu lub wykonania elementów wypalanych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, w skład którego wchodzą wyroby hutnicze oraz pozostałe elementy konstrukcyjne, takie jak:

  • pręty,
  • siatki,
  • rury,
  • konstrukcje stalowe,
  • kształtowniki zimnogięte i gorącowalcowane,
  • zbrojenia budowlane.

Oferowana przez nas stal wyróżnia się doskonałymi parametrami oraz możliwością dopasowania jej do charakteru wykonywanych prac budowlanych czy określonego wykorzystania przemysłowego. Prowadzimy również hurtownię stali w Pszczynie oraz kilka innych oddziałów z magazynami, w których dostępne są od ręki wyroby hutnicze wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą produktów.