Kielce

Oddział Kielce
ul. Zagnańska 141
25-560 Kielce

Hurtownia stali – Kielce

Jako wyspecjalizowana hurtownia stali oferujemy wyroby hutnicze najwyższej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Na nasz szeroki asortyment składa się stal oraz jej prefabrykaty wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu i budownictwa. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe zamówienia na elementy wypalane czy docinanie blach na kręgu o różnym wymiarze. Nasze wyroby hutnicze dostarczamy do klientów z całego kraju, dzięki ogólnopolskiej sieci magazynów, z których jeden zlokalizowany jest na terenie miasta Kielce. Różnorodny asortyment sprawia, że współpracują z nami zarówno niewielkie przedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym, jak i duże firmy, które zaopatrują się u nas w wyroby hutnicze o określonych parametrach technicznych.

Stal dopasowana do potrzeb odbiorców

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów, dzięki czemu na bieżąco uzupełniamy asortyment o nowe wyroby hutnicze. Oferowana stal sprawdzi się w przypadku prac zbrojeniowych i montowania konstrukcji o różnym przeznaczeniu oraz specyfikacji. Mamy w ofercie wyroby hutnicze takie jak:

Jako dbająca o zadowolenie odbiorców hurtownia stali dużą wagę przykładamy do obsługi klientów oraz dostępności wymaganych produktów. Dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić stal i jej wyroby o określonych parametrach na specjalne życzenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz złożenia zapytania ofertowego w razie jakichkolwiek pytań.